Články

Zahájení 3. ročníku projektu - Kecejme do toho SKA Party

Archiv

Projekt Kecejme do toho zahajuje již třetí ročník. A jak jinak než pokračováním v sérii úspěšných koncertů a akcí pro mladé lidi. Chceš si užít super koncert, zkouknout zajímavá vystoupení, nechat si potisknout triko a ještě se třeba něco dozvědět…? Tak neváhej a zúčastni se:

Číst dál >

Seminář pro zájemce o strukturovaný dialog mládeže

Archiv

Už si někdy slyšel o strukturovaném dialogu a rád by si zjistil více? Myslíš si, že mladí lidé by měli mít možnost zapojovat se do rozhodování o věcech, které se mladých lidí dotýkají? Máš zájem diskutovat o tomto tématu s dalšími mladými lidmi z dalších 6 evropských zemí? Domluvíš se anglicky? Jsi mezi 16 – 26 lety? Ano? Pak je mezinárodní tréningový seminář „Participate in the Structured Dialogue!“ od 1. do 4. listopadu v Praze přímo pro Tebe!

Číst dál >

Konference Kecejme do toho 2

Archiv

Extremismus a xenofobie, Veřejný prostor a my, Praxe a stáže a Podpora dobrovolnictví – čtyři pracovní skupiny, čtyři tematické okruhy a čtyři stanoviska k nim. Konference, konaná 17. května 2012 v pražském hotelu Krystal, byla počtem účastníků spíše komornější, zato ale s nabitým programem, kultivovanou věcnou debatou jistě zajímavá.

Číst dál >

Zorganizujte workshop Kecejme do toho

Archiv

Nejste lhostejní k tomu, co se děje ve společnosti a chcete se k tomu vyjádřit? Chcete, aby názory mladých lidí byli slyšet a naopak, aby si mladí lidé vyjasnili své názory v debatě mezi sebou nebo odborníky?

Číst dál >

Zapoj se do tvorby Koncepce státní politiky vůči mladým!

Archiv

Je Ti mezi 15 – 26 lety? Zajímáš se o veřejné dění?¨ Chtěl by sis vyzkoušet jaké to je „tvořit politiku“ a zjistit jak to funguje v oblasti dětí a mladých lidí v ČR? Zapoj se do pracovních skupin projektu Kecejme do toho – strukturovaný dialog mládeže a diskutuj se svými vrstevníky, zástupci různých ministerstev a dalšími experty či politiky co by se mělo v oblasti dětí a mladých v ČR do roku 2020 udělat a nebo změnit!

Číst dál >

Pozvánka: Konference projektu

Archiv

Rádi bychom Tě jménem projektu Kecejme do toho – strukturovaný dialog mládeže, České rady dětí a mládeže a Národního parlamentu dětí a mládeže pozvali na závěrečnou konferenci druhého ročníku projektu spojenou s prezentací jeho výstupů a politickým diskusním panelem. Konference se koná ve čtvrtek 17. května 2012 na CDMS Krystal,José Martího 2/407, Praha 6 (ze zastávky metra A Dejvická cca 10 min autobusem X26 do zastávky „Nad džbánem“) a to od 10.00 do 17.00 hodin.

Číst dál >

Postřehy z evropské konference strukturovaného dialogu

Archiv

„Yes, We vote!“ toto zvolání bylo součástí videa, které mělo shrnout výsledky 4 denní práce skupiny A během březnové EU Youth Conference and DG Meeting. Toto setkání zástupců mládežnických organizací a představitelů ministerstev školství proběhlo ve dech od 18.3 do 21.3.2012 v malém dánském městě Sorø, během dánského předsednictví EU.

Číst dál >

Kecejme do toho SKA Party 2 - dotazník ke vstupu zde

Archiv

Kecejme do toho SKA Party 2 se nezadržitelně blíží. Těšit se můžete na kapely Tleskač, Discoballs a Tour de Bars. Na akci vystoupí i šestinásobný mistr světa ve footbag freestyle Honza Weber – www.honzaweber.com. Vstup zdarma po vyplnění dotazníku přiloženého k tomuto článku.

Číst dál >

Zdarma pro účastníky projektu Kecejme do toho - karta Euro26

Archiv

Od pondělí 16. 1. 2012 máme pro účastníky projektu Kecejme do toho skvělou nabídku. Každý účastník některých z našich diskusí či workshopů, v případě že přinese na kteroukoliv akci pasovou fotografii a občanský průkaz může zdarma získat kartu mládeže Euro>26. Pro studenty výměnou za potvrzení o studiu nabízíme i studentskou verzi karty.

Číst dál >
Organizátor
Partneři