Články

Kecálisti roztancovali Lucernu

Archiv

Zahájení 4. ročníku projektu Kecejme do toho se ani letos neobešlo bez tradiční zahajovací akce. Kecejme do toho Urban Party přilákala 18. září do Lucerna music baru víc jak 500 návštěvníků. A jaká party byla? Čtěte zde!

Číst dál >

Kecejme do toho Urban Party - dotazník pro vstup zde

Archiv

Malalata Sound System, Voila a Chaotic, to je hudební kombinace, která tě dostane. Kecejme do toho Urban Party je tady pro tebe ve středu 18. září 2013 od 19:00 v Lucerna Music Baru. Vstup zdarma po vyplnění dotazníku v příloze tohoto článku nebo na místě.

Číst dál >

Kecejme do toho Urban Party

Archiv

Malalata Soundsystem, Voila nebo Chaotic, zahájení čtvrtého ročníku projektu Kecejme do toho je tady! V letošním roce se přesouváme zpět do Lucerna Music Baru, kde se můžete těšit na nabitý program, kterým společně zahájíme další sérii diskusí a konferencí o tom, co se v ČR děje.

Číst dál >

PR Manažer - kampaň k Evropským volbám

Archiv

Česká rada dětí a mládeže hledá do týmu spolupracovníka pro organizaci projektu s pracovním názvem “Vím, proč volím on tour”. Jedná se o spolupráci v rámci širšího projektového týmu, který bude organizovat čtrnáct malých festivalů po celé České republice.

Číst dál >

Chceme zodpovědné autority, vzkázali mladí politikům

Archiv

Již potřetí dostali mladí lidé z celé České republiky příležitost setkat se se zástupci vrcholových politiků a sdělit jim svůj názor. Stalo se tak 14. 5. 2013 v rámci konference Kecejme do toho, která proběhla v prostorách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Číst dál >

Dialog mladých: S politiky nejen o korupci!

Archiv

TISKOVÁ ZPRÁVA: Mladí lidé dostanou již potřetí šanci přednést své názory na současné dění v ČR aktivním politikům. Stane se tak na konferenci Kecejme do toho, strukturovaného dialogu mládeže, 14. května 2013 v budově Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Účastníci projektu, převážně z řad středoškoláků, celý rok procházeli sérií workshopů a diskuzí, on-line debat a schůzek, aby připravili stanoviska k tématům, která si sami vybrali.

Číst dál >

Přihlaš se na konferenci Kecejme do toho!

Archiv

Ve dnech 13. a 14. května 2013 proběhnou dvě nejvýznamější akce tohoto ročníku v rámci projektu Kecejme do toho. Jedná se o závěrečnou konferenci projektu a speciální diskusi na téma zaměstnanost, kterou pořádáme ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v ČR. Na obě akce zbývá již jen pár volných míst a proto dlouho neváhejte a přihlašte se.

Číst dál >

Diskuze "Je EU Automat?" i o zaměstnanosti mládeže!

Archiv

V rámci dialogu EU s občany pořádá Zastoupení Evropské komise v České republice diskuzní den "Je EU Automat? Jedním z témat je i zaměstnanost mládeže. Kecejte do toho s námi a přijďte v pondělí 13.5. do DOXu. Od 11.00 se můžete připojit na přípravnou diskuzi mladých kolegů, více informací a přihlášky na jana.votavova@crdm.cz.

Číst dál >

Konference Kecejme do toho

Archiv

Zajímáte se o aktuální dění na české a evropské politické scéně? Zajímá vás, jak politici rozhodují o tématech, která se přímo týkají mladých lidí a jak reagují na jejich připomínky?

Číst dál >

Mezigenerační piknik již za pár dnů

Archiv

Již příští týden proběhne v Brně v areálu CVČ Lužánky další workshop projektu Kecejme do toho, tentokráte formou pikniku. Odpolední diskuse, která je mimo jiné i součástí aktivit brňenského Majálesu se bude věnovat mezilidským vztahům a především mezigeneračnímu dialogu mezi „mladými lidmi“, dospěláky a seniory.

Číst dál >

Evropská konference mládeže již příští týden i online!

Archiv

V pondělí začíná v Irsku Evropská konference mládeže. Ta probíhá v rámci Irského předsednictví v Radě EU a navazuje na již zaběhlou tradici, kdy během každého předsednictví se sejdou mladí lidé z celé Evropy a věnují se tématům, která se jich týkají. V letošním roce se jí můžete zúčastnit i online.

Číst dál >

English version of the site have been developed

Archiv

The english version of the website www.kecejmedotoho.cz have just been lunched. We will within next few days update all the project information and description of current activities, so please be patient. The english page is the summary of the main page of www.kecejmedotoho.cz and is aimed to inform partners and other youth organisations and strucutures in Europe to share good practices, current experience and new from Structured Dialogue with young people in Czech Republic, but also on european level.

Číst dál >
Organizátor
Partneři