Články

Pracovní skupiny začínají žít

Archiv

V sobotu 20. října se uskutečnilo setkání mladých lidí, kteří se zajímají o to, co se kolem nich děje a nechtějí jen nečinně přihlížet. Sešlo se 10 nadšenců, kteří se chtějí zapojit do Pracovních skupin projektu Kecejme do toho- strukturovaný dialog mládeže.

Číst dál >

Erasmus pro všechny - přínos nebo hrozba?

Aktuality

Evropská unie v dnešních dnech projednává vznik jednotného programu pro mobilitu ve vzdělávání a mládež s názvem Erasmus pro všechny. Ten si klade za cíl sjednotit většinu dnes známých evropských programů určených přímo pro mladé lidi. Popis programu naleznete na http://ec.europa.eu/…mus-for-all/. Česká rada dětí a mládeže připravila svou první reakci na tento program v rámci projektu Kecejme do toho.

Číst dál >

Workshop - Veřejný prostor a my

Archiv

Všímáš si okolo sebe reklamy na ulici? Vadí chování některých spoluobčanů či kouření a pití alkoholu na veřejnosti? Máš na to svůj názor? Přihlaš se na workshop k tématu „Veřejný prostor a my“ a podílej se na tvorbě návrhu pro politickou reprezentace či instituce, které mohou rozhodovat.

Číst dál >

Tisková konference - 2. ročník projektu

Archiv

Dne 27. 9. 2011 proběhla v Praze v prostorách Národního informačního centra pro mládež tisková konference ku příležitosti zahájení 2. ročníku projektu Kecejme do toho. Tisková zpráva je k dispozici ke stažení zde.

Číst dál >

Druhý ročník Kecejme do toho je tady!

Archiv

Po úspěších prvního ročníku projektu jsme se rozhodli pokračovat v jeho myšlence a tak nám mnoho věcí začíná na novo. Druhý ročník také znamená trochu změn a poučení ze získaných zkušeností. Co se tedy mění a jaké možnosti nyní projekt nabízí?

Číst dál >

Jak se zapojit do Kecejme do toho?

Archiv

Máte ve sdruženích mladé lidi, kteří mají zájem zkusit nové výzvy a zapojit se do strukturovaného dialogu mládeže a pomoci tak zohlednit i názory vašeho sdružení či organizace a jejích členů v národních a evropských debatách mladých lidí a mládežnických organizací?

Číst dál >

Účastni se evropského výzkumu o participaci mladých!

Archiv

Máš 30 – 40 minut času? Chceš se stát respondentem evropského výzkumného projektu o participaci mladých lidí? Vyplň následující elektronický dotazník. Výzkum probíhá v 8 evropských zemích včetně České republiky, kde jej realizuje výzkumný tým při katedře psychologie Masarykovy univerzity v Brně. Pomozte rozkrýt tajemství participace, nebo-li spoluúčasti mladých lidí na politice a věcech veřejných. O výsledcích výzkumu budeme taktéž informovat.

Číst dál >

Účastni se evropské konference "Mladí a svět"

Archiv

Chceš se stát reprezentantem mladých lidí na evropské konferenci? Zajímáš se o Evropu a zejména tu na východ od našich hranic? Účastnil/a si se nějakého projektu za hranicemi EU? Ovládáš dobře angličtinu? Je Ti 18 – 25 let? Ano? Pak je tu šance právě pro Tebe!

Číst dál >
Organizátor
Partneři