Články

Na Kecejme do toho, vol. 5 se vybírala témata pro diskuze

Archiv

V úterý, 24.3. 2015 odstartoval v Lucerna Music Baru pátý ročník projektu Kecejme do toho. Koncert začal v 19:30 slovenskou mladou zpěvačkou, která si říká Katarzia. Na programu následovala kapela The High Corporation, Věc Makropulos, Megaphone a očekaváný nový hudební projekt 2127sounds feat. Dr. Cocoman, Dr. Kary, Erika Fečová, Kato, Oliver Lowe a přátelé, Jen Hovorka a další. Atmosféta na koncertu byla báječná a my za ni děkujeme.

Číst dál >

Výzva - zapoj se do pátého ročníku Kecejme

Archiv

Pátý ročník Kecejme do toho se zaměří na regionální diskuse a školení spoluorganizátorů diskuzí. Letos budeme účastníky projektu školit v tom, jak diskuzi organizovat. Přejdou tak od účasti k organizaci. Snažíme se tímto způsobem poskytnout mladým lidem větší prostor k vyjádření se k aktuálním tématům a aktivně se jim věnovat právě skrz diskuze.

Číst dál >

Podpora mladých rodin

Archiv

Projekt Kecejme do toho otevírá další 3 témata. Tím druhým je téma Podpora mladých rodin. V tomto článku naleznete jeho analýzu.

Číst dál >

Reprezentujte Českou republiku na konferenci v Římě!

Archiv

Konference je součástí strukturovaného dialogu Evropské unie s mladými lidmi a zabývá se tématem přístupu mladých k právům. Poděl se o situaci mladých lidí z Česka a ovlivni evropskou i domácí politiku! Působíš v organizaci, hnutí, iniciativě mladých apod., které pomáhá mladým lidem realizovat svá práva a být soběstačný ve všech sférách života? Nebo si někdy musel sám hájit svá práva?

Číst dál >

Závěrečná konference Kecejme do toho je tady!

Archiv

Rok se s rokem sešel a opět vás zveme na závěrečnou konferenci Kecejme do toho. Ta letošní se ponese v duchu tématu „Česko po volbách a my“ a odstartuje 10. června 2014 od 10.00 v prostorách Informační kanceláře EP v České republice (Jungmanova 24, Praha 1). A na co se můžete těšit?

Číst dál >
Organizátor
Partneři