Články

Ovlivněte situaci mladých na trhu práce!

Archiv

Přinášíme Vám dotazník, jehož výsledky mohou ovlivnit dění na poli trhu práce. Jeho výsledky společně s výsledky z jiných zemí poputují k evropským politikům, kteří o této situaci rozhodují. Nenechte si tak ujít příležitost dát najevo svůj názor a vyplňte, prosím, tento krátký dotazník!

Číst dál >

Přijďte si pokecat s kandidáty v Praze

Archiv

Ve středu 7. května ožije Palackého náměstí živou hudbou. Od 15.00 zde totiž začne festival Vím, proč volím On tour, který přináší nejen hudbu, ale i užitečné informace o květnových volbách do Evropského parlamentu. Festival je součástí kampaně Vím, proč volím, jenž mladé lidi seznamuje s volbami. Přijďte se pobavit a informovat i vy!

Číst dál >

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU 2014: TENTOKRÁT JE TO JINÉ

Archiv

Odpočítávání začalo: do otevření první volební místnosti pro volby do EP zbývá sto dní. V druhých největších demokratických volbách na světě může 400 milionů občanů vybírat nový Evropský parlament. 751 poslanců Evropského parlamentu, kteří zasednou v červenci do poslaneckých lavic, budou nejen určovat směřování evropských politik v příštích pěti letech, ale budou také volit lídra evropské exekutivy – předsedu Evropské komise.

Číst dál >

Jdeme na Evropu!

Archiv

Přinášíme vám další možnost, jak oslovit evropské politiky a dát jim najevo, čím by se měli zabývat. Tentokrát ve spolupráci s Ligou mladých voličů, která se zabývá prosazováním zájmů mladých lidí na poli EU.

Číst dál >

Co chystáme v roce 2014?

Archiv

Jak už jsme avizovali v našem PF, i v roce 2014 budeme pokračovat v dosavadních činnostech. Mimo to však chystáme i řadu novinek, které se projeví zejména během května. Na co se můžete těšit?

Číst dál >

Ještě nevíte, proč nebo koho volit?

Archiv

Pak určitě navštivte www.vimprocvolim.cz! Tuto kampaň s názvem Vím, proč volím, jsme totiž připravili právě pro Vás. Najdete zde vše potřebné ke zorientování v „předvolebním cirkusu“.

Číst dál >
Organizátor
Partneři