Pojeďte s námi do Bavorska nebo Štrasburku

Editor | 2. 2. 2014 20:11 Archiv

Zajímáte se o dění v Evropě? Není vám budoucnost lhostejná? A k tomu rádi cestujete? Tak neváhejte a pojeďte s námi do zahraničí na akce, které vás určitě chytnou!

Hledáme mladé nadšence (18–26), které baví tvořit video, fotit a vytvářet rádiové spoty. Zveme vás na seminář v Bavorském Waldmünchen ve dnech 14.-16.2. Tématem je vztah mladých lidí k EU: jak ji vnímají a jak vidí její budoucnost. Seminář je součástí většího projektu a účastníci s námi budou následně spolupracovat i v ČR a mohou se účastnit další části projektu, která proběhne 25.-27.4. Ubytování, strava a cestovné je hrazeno. Pracovním jazykem bude angličtina, na místě bude i překladatel. Vaše údaje (jméno, adresu, jaké medium si vyberete- video, film, radio) a krátký odstavec o tom, proč se chcete zúčastnit a jaké máte znalosti s vybraným mediem, zasílejte na kontaktní email: jana.votavova@crdm.cz

Zajímáte se o to, jak funguje EU? Chcete se zúčastnit velké akce konané ve Štrasburku? Evropský parlament chystá velkolepou akci pro mladé, kde chce zábavnou formou ukázat, co znamená EU a jak funguje. Cílem je mladé pobavit, ale poučit před tím, než vyberou budoucí směřování EU v květnových volbách do Evropského parlametu. Kecejme do toho a ČRDM vypraví skupinu 20 osob na 3 denní kulturní a vzdělávací akci ve dnech 9.-11.5. Ubytování a strava jsou hrazeny plně. Účastníci budou přispívat na dopravu v předpokládané výši 500 Kč.Své přihlášky (jméno, adresa a krátký odstavec o tom, proč se chcete zúčastnit) zasílejte na email: zuzana.vaneckova@gmail.com. Deadline na zasílání přihlášek je 15.2.2014.

Podobné články

Na Kecejme do toho, vol. 5 se vybírala témata pro diskuze

Archiv

V úterý, 24.3. 2015 odstartoval v Lucerna Music Baru pátý ročník projektu Kecejme do toho. Koncert začal v 19:30 slovenskou mladou zpěvačkou, která si říká Katarzia. Na programu následovala kapela The High Corporation, Věc Makropulos, Megaphone a očekaváný nový hudební projekt 2127sounds feat. Dr. Cocoman, Dr. Kary, Erika Fečová, Kato, Oliver Lowe a přátelé, Jen Hovorka a další. Atmosféta na koncertu byla báječná a my za ni děkujeme.

Číst dál >
Organizátor
Partneři